IVA Bleiswijk Team

Bij IVA Bleiswijk B.V. werkt een team van enthousiaste mensen samen om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn.

Onderstaand vindt u een overzicht van onze medewerk(st)ers en de telefoonnummers en e-mailadressen waarop zij te bereiken zijn.

 

 

 

Hans Bussink

Eigenaar / directeur

010-529 10 15
hans@ivableiswijk.nl

  

Justin Lewis

Salesmanager

010-529 10 12
justin@ivableiswijk.nl

 Davy Slappendel

Verkoper

010-529 10 15

davy@ivableiswijk.nl

 

 John Oldenhage

In- en verkoper

010-529 10 13

john@ivableiswijk.nl

 

Alexander Stuiver

Verkoper

010-529 10 17

Alexander@ivableiswijk.nl

 Vincent Tiele

Inspecteur

010-529 10 10

vincent@ivableiswijk.nl

Jasper Soonius

Advertentie specialist

010-529 10 10

jasper@ivableiswijk.nl

Ilona Settels-Blokpoel

Verkoop administratie

010-529 10 14

ilona@ivableiswijk.nl

Jacolien Verdoold- van 't Hart

FinanciŽle  administratie

010-529 10 16

jacolien@ivableiswijk.nl