Whatsapp met IVA Bleiswijk
Bel met IVA Bleiswijk
Mail met IVA Bleiswijk

IVA Bleiswijk Team

Bij IVA Bleiswijk B.V. werkt een team van enthousiaste mensen samen om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn.

Onderstaand vindt u een overzicht van onze medewerk(st)ers en de telefoonnummers en e-mailadressen waarop zij te bereiken zijn.

Hans Bussink

Eigenaar / directeur

Tel: 010-5291015

Email: info@ivableiswijk.nl

Justin Lewis

Bedrijfsleider

Tel: 010-5291012

Email: justin@ivableiswijk.nl

Davy Slappendel

Inkoper Verkoopleider

Tel: 010-5291011

Email: davy@ivableiswijk.nl

John Oldenhage

Verkoper

Tel: 010-5291013

Email: john@ivableiswijk.nl

Jacolien Verdoold- van 't Hart

FinanciŽle administratie

Tel: 010-5291016

Email: jacolien@ivableiswijk.nl

Ron Zethof

Verkoper

Tel: 010-5291020

Email: ron@ivableiswijk.nl

Ilona Settels-Blokpoel

Verkoop administratie

Tel: 010-5291014

Email: ilona@ivableiswijk.nl

Jasper Soonius

Advertentie specialist

Tel: 010-5291010

Email: jasper@ivableiswijk.nl